6 грудня, в  День Збройних Сил України, учні нашої школи у складі десанту творчого батальйону Пологівщини взяли участь у вітальному концерті для бійців АТО, які лікуються після поранення у Запорізькому шпиталі для військових.

Акцію організувала громадськ організація «Ветерани АТО Пологівщини». У складі батальйону були представники  шкіл району і Будинків культури: Інженерненська ЗОШ, Новокарлівська ЗОШ, КУ Пологівська дитяча школа мистецтв, Будинок культури «Гірник», Будинок культури с. Інженерне. Нашу школу представляли учні 9 класу: Цібій М., Орлова Д., Турукало Д., Крамаренко Т, Петрів К., Найденко О., класний керівник Плетінь Н.В., педагог-організатор Василенко О.А., вчитель захисту Вітчизни Єфремов Ю.І., вчитель української мови Лимарчук Л.М.

Нас радо зустріли бійці АТО. На їхніх обличчях ми побачили вдячність і повагу. Діти привітали захисників Вітчизни, подякували  за їхній громадянський і військовий подвиг, за героїзм, з ... Читати далі »

Переглядів: 304 | Додав: CFF | Дата: 10.12.2015 | Коментарі (0)