Не поспішайте розлучатися з казкою!

26 листопада до учнів початкових класів нашої школи завітала казка. Вчитель російської мови та зарубіжної літератури Виприжкіна Олена Віталіївна разом зі своїми вихованцями, учнями 7 класу, провела розважально-виховний захід «Не поспішайте розлучатися з казкою!». Учні збагатили свої знання про казки народів світу, розвивати логічне мислення, уважність, уяву, спостережливість, творчі здібності.

Учні пригадали казки, які вони читали вдома та в школі, впізнавали героїв казок за цитатами та ілюстраціями, дізналися цікаве про письменників-казкарів, гуртом склали казку про Діда Мороза. Приємно, що майже всі школярі-початківці знайомі з більшістю казок Андерсена, Перро, Пушкіна та інших письменників. У класі панувала чудова атмосфера закоханості в добро, в казку  і чарівний світ, який вона відкриває читачам.

Переглядів: 285 | Додав: CFF | Рейтинг: 0.0/0