У п'ятницю, 27 січня, у стінах Іінженерненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів пройшов шкільний етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив".

Видатну фразу "Заговори, щоб я тебе побачив", яка давно перетворилася на афоризм, промовив якось Сократ. Глибину цього вислову важко переоцінити. Дійсно, саме манера мовленння, словариний запас та грамотність речі дозволяють зробити висновок про рівень освіти та інтелектуального розвитку людини. Фестиваль проходив серед учнів 1-4 та 9-11 класів, в таких номінаіях: ""Слово є вчинок" і "Швидке перо". Треба було взяти участь у подготованих і непідготованих виступах на різну тематику. У фестивалі брали участь 8 учасників молодших класів і 7 - представники старших класів. Учні здивували присутніх умінням триматись перед аудиторією, давати відповіді на непідготовлені питання. Атмосфера була доброзичлива і цікава. Багатьох учасників присутні ... Читати далі »

Переглядів: 371 | Додав: CFF | Дата: 30.01.2017 | Коментарі (0)