20 січня у нашій школі  відбулась урочитса лінійка «Соборна. Вільна. Неподільна! Україна», присвячена  Дню Соборності України. В ній приймали участь учні від першого до одинадцятого класу. Виховний захід підготувала вчитель історії Федорчук Тетяна Юріївна та учні 9-10-х класів. У історії становлення Незалежності і Соборності України, особливе місце займає день 22 січня 1919 року, адже, саме цей день з’єднання Західноукраїнської Народної республіки з Українською Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День Незалежності та Соборності України. Цей день є яскравим виявом прагнення українців до національної єдності. А щорічне свято Соборності нагадує нам про те, що Україна нероздільна, вона немає окремої східної і західної України, і про те, що у нас єдина д ... Читати далі »

Переглядів: 253 | Додав: CFF | Дата: 25.01.2017 | Коментарі (0)