Субота з користю і спортом.

На початку спортивного свята на шкільному подвір’ї відбулася урочиста лінійка, під час якої лунав гімн України.

За словами вчителів, школярі Інженерненської ЗОШ завжди з радістю беруть участь у різноманітних заходах, особливо спортивних. Адже це не тільки активність та бадьорість на весь день, але й жага до перемоги, здоровий дух суперництва та робота у команді, яка завжди єднає.

Під час суботнього свята учні з 2 по 5 клас брали участь у різноманітних естафетах та змаганнях із піонерболу. У 6-10 класів були свої змагання, суддею яких виступив учень 11 класу Віталій Волярчук.

Цікавими та насиченими були футбольні змагання між командами старшої ліги («Легенда» - «Стелсі-1») та молодшої («Мрія» - «Стелсі-2»).

За словами судді турніру та тренера команд Віталія Тоцького, гра була видовищною, і перемогла дружба!

Спортивне свято загартувало дітей та подарувало безліч позитивних емоцій.

Переглядів: 352 | Додав: CFF | Рейтинг: 0.0/0