Лінійка-реквієм "Живі у пам'яті народу".

Мир- це найдорожче, що в нас є. Ми завжди пам`ятаємо подвиг наших прадідів у роки Великої Вітчизняної війни.

17.09.14 року о 10:00 ранку в селі Інженерному відбувся урочистий мітинг біля пам`ятника загиблим воїнам. На ньому були присутні голова сільради Н.К Кошель, учні школи, гості. Усіх присутніх привітав директор школи Кириченко Ю.М .

Звучали вірші та пісні, в яких вшановували загиблих під час боїв за визволення села Інженерного від німецько-фашистських загарбників. Учні і гості хвилиною мовчання згадали безсмертний подвиг народу в ім`я майбутніх поколінь. Діти поклали вінки до меморіалу.

Ми завжди будемо пам`ятати тих, хто ціною власного життя зберіг мир на землі і звільнив наш край від ворогів. Подвиг народу-безсмертний

Переглядів: 517 | Додав: CFF | Рейтинг: 0.0/0