"Довкілля".

Настали теплі весняні дні, а з ними прийшли приємні турботи по озелененню та благоустрою території школи та будинків.

28 квітня у Інженерненській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшла акція "Довкілля". До неї були залучені учні 1-4 класів. Було розподілено об'єкти роботи та завдання перед кожним класом. Діти заздалегідь приготувались: принесли насіннєвий матеріал та саджанці квітів.

Гарна погода, яскраве сонце, гарний настрій дітей - все було навколо. Діти працювали, але зовсім не втомились. Поряд були друзі та однокласники. Уроки - це одне, а відпочинок і праця з однокласниками - це незабутні хвилини життя, яке тільки в школі.

Робота закінчена . Все сяє порядком, красою. Навколо все цвіте та буяє. На душі у всіх гарний настрій. День удався!!!

Тепер можна і поганяти з друзями у футбол. Ура! Прийшла весна і скоро кінець навчального року.

Переглядів: 295 | Додав: CFF | Рейтинг: 5.0/1