22 квітня члени учнівського самоврядування "Веселка" Інженерненської ЗОШ І-ІІІ ступенів залучили до проведення Всеукраїнської акції "Серце до серця" учнів, педагогічний колектив, працівників школи, батьків, жителів села, приватних підприємців: Арапа В.В., Логвиненка С.І., фермерське господарство "Катюша" (директор Криштоп С.В.), ВАТ "Стелсі" (директор Крачковський С.А.), працівників "Арт-студії", фельдшерського пункту, працівників відділення звя'зку "Укрпошта", бухгалтерський відділ ВАТ "Стелсі".

У ході проведення акції зібрано кошти у сумі 1218 гривень. Надано адресну матеріальну допомогу (1150 грн.) випускнику школи, учневі 11-го класу, Волярчуку Віталію, хворого на цукровій діабет. 68 грн. перераховано у благодійний фонд Запорізької області для дітей з вадами здоров'я.

Дякуємо всім, хто прийняв участь в акції, проявив милосердя, чуйність, доброту і не залишився осторонь чужої біди. ... Читати далі »

Переглядів: 323 | Додав: CFF | Дата: 23.04.2015 | Коментарі (0)

До 29 річниці трагедії на Чорнобильській АЕС учні 1-4 класів разом з класоводами преглянули та обговорили фільм "Чорнобиль. Життя в мертвій зоні".

Переглядів: 315 | Додав: CFF | Дата: 23.04.2015 | Коментарі (0)