В рамках проведення місячника «Увага! Діти на дорозі», який проходив з 1 по 20 вересня 2014 року в навчальному закладі Інженерненської ЗОШ 1-3ст. були проведені виховні заходи, які підготували учні 11 класу гуртка ДЮР та учні 8 класу разом з класним керівником, які запросили до цікавої подорожі учнів 1-2 класів. Керівник гуртка – Плетінь Наталія Валеріївна.

Двадцять хвилин – це так, здавалось би, мало часу, але для вивчення правил, які допоможуть в житті – більше, чим досить. За цей час ми встигли поринути в казку дорожнього руху, познайомитися з цікавими героями, як Поміха-Неуміха та Кіт-Веселун, згадати правила  дорожнього руху і навіть потрапити в аварію! Звичайно, ж не справжню, бо тепер знання малюків молодшої ланки дозволять їм ніколи не потрапляти в подібні ситуації. Під час заходу діти малювали, жваво відповідали на загадки і питання, отримували подарунки в якості табличок з дорожніми знаками. Дуже сподобалося атмосфера: дружня, вес ... Читати далі »

Переглядів: 393 | Додав: CFF | Дата: 17.11.2014 | Коментарі (0)