Спасибі Вам, захисники!

Ранок 23 вересня видався похмурий і прохолодний. На вулиці йшов рясний дощ, але це ніяк не вплинуло на настрій школярів, які вирушали на екскурсію під керівництвом вчителя Захист Вітчизни Дуба М.Г.
Учні 5-11 класів побували в гостях військової частини морських піхотинців, які розташовані у с. І. Франка. Для учнів воїни продемонстрували свої уміння з розбирання і збирання автомата Калашников, надання першої домедичної допомоги. Після такої демонстрації відмінної військової підготовки учні змогли показати свої знання і вміння на практиці, бо до цього вони лише вивчали теорію на уроках ЗВ/ОМЗ, основи здоров’я.
Ми завітали в гості до військових не з пустими руками, а привезли із собою часточку домашнього тепла, передавши солдатам консервацію, овочі і фрукти. Приємно, що на нас чекали, і після практичних занять пригостили гарячим чаєм і свіжою, власноруч спеченою випічкою.
На цьому дружба школи і військових не закінчується: ми запросили їх з візитом на свято День Захисника Вітчизни 13 жовтня.
Усім миру, мудрості, порозуміння і терпіння!

Член учнівського комітету - Крамаренко Тетяна.

Переглядів: 268 | Додав: CFF | Рейтинг: 0.0/0