Проведення уроку «Безпека на дорозі – безпека життя».

З метою проведення комплексної профілактичної роботи щодо запобігання дитячого дорожньо-транспортного травмування в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху в навчальному закладі було проведено урок «Безпека на дорозі – безпека життя».

Перегляд  мультиплікаційного  фільму «Правила поведінки на залізничному транспорті та біля залізничного полотна» - 3, 5 класи.

Також учні 1-5 класів в котрий раз повторили правила "Ми учасники дорожнього руху" як на годинах класовода так і під час практичного заняття.

Учні 9-го класу під час виховної години прослухали повідомлення статистичних даних «Пожежі та вибухи на території Запорізької області у період  з 10.11-16.11.2015 року».

Перегляд наукового фільму «Правила поведінки в надзвичайних ситуаціях: під час вибуху» ( 8-9 класи).

Переглядів: 348 | Додав: CFF | Рейтинг: 0.0/0