«Поет степових просторів»

Сьогодні виповнилося б 110 років з дня народження нашого земляка, поета, журналіста В. Лісняка. Поет степових просторів - так з повним правом можна сказати про нього - відомого українського поета Василя Андрійовича Лісняка. Перша збірка його поезій, яка побачила світ у 1949 році і редагована Павлом Тичиною, називалася «Степові пісні». З цих полиново-чебрецевих країв ступив він на широку дорогу літературної творчості і залишив на ній свій неповторний слід.
Бібліотекарем Хоменко Л.М. створено тематичну виставку - «Поет степових просторів», а вчителі української мови і літератури Лимарчук Л.М. і Василенко О.А. провели уроки літератури рідного краю приурочені 110 річниці з дня народження В.А. Лісняка – сина запорізького степу.
Учні школи ознайомилися із стежками літературної діяльності поета-земляка.
Бібліотекар відмітила, що Василь Лісняк з честю пройшов відведений йому долею тернистий шлях: в усі часи і в усьому він почував себе кровинкою свого народу. Його пам’ятають, шанують, «бо є кого шанувати».
Здійснилося його пророцтво:
І тоді,
Через тисячу літ
На своєму широкому полі
Запримітять нащадки твій слід.

Переглядів: 321 | Додав: CFF | Рейтинг: 0.0/0