Подорож країною "Мова".

Усі ми любимо подорожувати. І це нам приносить велике задоволення.

11 листопада учні 5-го класу разом з класним керівником здійснили чарівну подорож  Країною «Мова». Василенко О.А. дуже емоційно і артистично повела своїх вихованців заплутаними і незвичайними стежинами подорожі.

Учні показали свої знання з різних розділів мови і літератури. Проявили себе у різних конкурсах: «Мовні спотиканки», «Питальна», «Тварини у казках», конкурс «Словничок ерудита». Не залишились осторонь і журі та вболівальники. Вони стали учасниками конкурсу «Загадки – жарти». Їхні відповіді були дотепні і смішні. Дітям дуже сподобалась активність журі.

Олена Андріївна торкнулася теми між предметних зв’язків. Дала дітям показати все багатство своїх знань. Швидко та цікаво пройшов захід. Перемогла як завжди дружба і колективізм.

Гості були вдячні і задоволені своїм настроєм і позитивом.

(Учениця 9-го класу Крамаренко Тетяна).

Переглядів: 320 | Додав: CFF | Рейтинг: 0.0/0