"Новий рік - найкраще свяято"

Новій рік – це свято, яке чекають і діти і дорослі. Це хороводи круг ялинки, конкурси, подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки. Гарний настрій. Як добре, що в святковий день про дітей не забувають наші меценати і батьківський комітет, які завжди підтримують рідну школу: Криштоп В.С., приватні підприємці – Куруоглу Н.В., Логвиненко С.І., С.Г., Арап В.В, О.П., директор ТОВ «Стелсі» - Крачковський С.А., голова б/к школи – Головкова Л.Є.

Як світились очі юних вихованців коли Дід Мороз зі свого мішка діставав солодкі подарунки. Веселились не тільки малі а й старшокласники і дорослі. Велике спасибі Вам, шановні меценати! Найбільше щастя – бачити посмішку дитини і щастя в її очах. Ви таке відчуття подарували нам!

Переглядів: 287 | Додав: CFF | Рейтинг: 0.0/0