«І рідна пісня, як бджола в косиці».

Пісня. Вона серце народу, його душа, його крила. Витворена народом пісня пахне травневими дощами, синіми льонами, теплом маминих рук… Пісня торкає найтонші струни людської душі. Вона часом вихоплює з душі повеневі й затоплює, здається, весь світ звучить хорально набатом потрясаючи нашу пам'ять. І це все пісня. Такої неземної сили наша Пісня! Це дійсно так. Підтвердженням цього є проведений другого грудня виховний захід «І рідна пісня, як бджола в косиці» (під керівництвом Лимарчук Л.М. та Василенко О.А. – вчителі української мови та літератури). Учні 5-11 класів змагалися у конкурсній програмі з інсценуванням української народної жартівливої пісні. Приємно, що кожен клас представляв пісню у повному складі. Лунали чудові пісні, деякі звучали вперше, майстерність акторів вдало поєднувалась зі співом. Не залишились осторонь від конкурсу і компетентне журі зі складу б/к школи та колишніх випускників. Усіх присутніх воно підкорило запальним виконанням пісні «Ти ж мене підманула». Учителів радувало те, що діти співали пісні вживу. Виконання деяких класів дуже здивувало усіх своєю майстерністю.

Завершилось свято смачними чарівними варениками та цілющим трав’яним чаєм, які підготували наші конкурсанти. Усі отримали гарний настрій, позитивні емоції від свята. Подяка учасникам і організаторам виховного заходу, адже кожен українець цінує Батьківську мову, пісню лише тоді, коли сам торкається душею до джерел духовності.

(учениця 9-го класу Орлова Діана).

Переглядів: 482 | Додав: CFF | Рейтинг: 5.0/1