"День закоханих".

Любов – почуття, яке змінює нас і світ навколо нас. Кожен закоханий або відчував це шалене почуття.
Особливо у молодому віці хочеться кохати, робити когось щасливим. Тому дуже люблять школярі День закоханих.
У цьому році в Інженерненській ЗОШ І-ІІІ ступенів він пройшов на великому підйомі. Він був неординарний. Підготували свято педагог-організатор Василенко О.А., учитель англійської мови Кутузова А.В. та актив учнівського комітету школи.
День був незвичайний, тому, що проходив англійською та українською мовами. Діти показали не тільки свої знання з мов,а й висловлювали свої почуття іноземною мовою. Було проведено багато цікавих конкурсів не тільки для учнів, а й учительського колективу.
Усі отримали позитивні емоції, гарний настрій, приємні спогади про сьогоднішній День закоханих. Хай завжди Вас супроводжує Любов! Будьте завжди закохані.

Т.Крамаренко, учениця 9-го класу.

Переглядів: 301 | Додав: CFF | Рейтинг: 0.0/0