День Соборності України 20 счня 2017 року

20 січня у нашій школі  відбулась урочитса лінійка «Соборна. Вільна. Неподільна! Україна», присвячена  Дню Соборності України. В ній приймали участь учні від першого до одинадцятого класу. Виховний захід підготувала вчитель історії Федорчук Тетяна Юріївна та учні 9-10-х класів. У історії становлення Незалежності і Соборності України, особливе місце займає день 22 січня 1919 року, адже, саме цей день з’єднання Західноукраїнської Народної республіки з Українською Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День Незалежності та Соборності України. Цей день є яскравим виявом прагнення українців до національної єдності. А щорічне свято Соборності нагадує нам про те, що Україна нероздільна, вона немає окремої східної і західної України, і про те, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Народ із кращими традиціями поетичної та працелюбної української нації. І саме в цей день було проведено ланцюг єднання «День Злуки – обєднаймо дружно руки» з нагоди відзначення Дня Соборності України, в який було залучено усіх учнів ношої школи. Головною метою цього заходу було виховування національної свідомості учнів і людської гідності, а також пробудження інтересу до поглибленого вивчення історії та культурних надбань українського народу. Завдяки цьому заходу міцніє прагнення продовжити батьківську справу, підтримати честь свого народу, щоб не перервалась естафета поколінь.

На мою думку, доречним завершенням цієї статті будуть рядки:

Велична і свята, моя ти, Україно,

Лише тобі карать нас і судить.

Нам берегти тебе свободну і єдину,

І нам твою історію творить!

Іващенко Аліна, голова учнівського самоврядування.

Переглядів: 253 | Додав: CFF | Рейтинг: 0.0/0