Цирк! Цирк! Цирк!!!

29 лютого для учнів Інженерненської школи став дійсно незабутнім, яскравим, повним несподіванок, тому, що в останній день зими діти побачили справжню феєрію від перегляду циркової вистави пересувного циркового колективу м.Києва  «Райдуга». Професійне виконання кращих трюків циркового мистецтва з участю дресированих звірів.  Програму з нами були веселі клоуни, від їх номерів у залі звучав дитячий сміх і гучні оплески. Дякуємо дирекції цирку,батькам і вчителям,що організували для нас цю поїздку і подарували дитяче свято.

Сова А. – 8 клас

Переглядів: 847 | Додав: CFF | Рейтинг: 0.0/0