Як відомо, у п'ятницю 8 вересня всі шкільні заклади влаштували похід на природу.

Похід на природу - це безцінний досвід взаємодії з нею, можливість фізично та духовно відпочити від напружених шкільних буднів.

У похід були залучені учні 1-11 класів, класні керівники та вчителі предметними. Вчитель фізичного виховання Тоцький В.В. приготував цікаві спортивні змагання. Вони показали учням, що вони не тільки розумні, а й фізично підготовлені. Головними суддями були учениці 11 класу, які вправно підраховували зароблені бали конкурсантів та визначили переможців.

Тож, переможцями стали: І місце – учні 6-го класу, ІІ місце – учні 7 класу, ІІІ місце – 8 клас. Але звичайно, всі є переможцями не зважаючи на силу та результати.

Похід видався цікавим та захоплюючим. Це був чудовий відпочинок на природі.

... Читати далі »

Переглядів: 287 | Додав: CFF | Дата: 18.09.2017 | Коментарі (0)

Переглядів: 280 | Додав: CFF | Дата: 18.09.2017 | Коментарі (0)