Почесна і відповідальна професія військового. Вона вимагає мужності, сміливості, сили волі. Воїн – професія і мирна і військова. Завжди треба бути готовим прийти на допомогу населенню: захистити, допомогти, підтримати, взяти на свої плечі важку чоловічу роботу.

Колектив учителів і батьківський комітет дуже вдячний воїнам 36 бригади А2802, які відгукнулися допомогти школі у розборі списаного приміщення школи – майстерні. Воїни швидко і організовано виконали поставлене завдання. Як приємно, що у житті є чоловіки, здатні допомогти майже суто жіночому колективу

Не залишились осторонь і батьки школи. Велике спасибі і подяка їм: Чаленку О., Аннич О., Афанасьєву Г., Скулінець Я.,Огурцову М., Лисенку О., Гончару О.,Верещагіну М.,Сорокіну О. Найкраще виховання дітей – власний приклад батьків.

Робота завжди закінчується смачним обідом на природі. Ні з чим не можна зрівняти борщ, приготований на свіжому повітрі учителями.

Окрема подяка жительці ... Читати далі »

Переглядів: 263 | Додав: CFF | Дата: 18.05.2016 | Коментарі (0)