Учні 9-го класу у складі творчого батальйону Пологівсщини взяли участь у святковому концерті до Дня святого Миколая для вихованців Пологівського реабілітаційного центру. У програмі учнів була не тільки розважальнаи програма, а й  подарунки, виготовлені всоїми руками, поздоровлення однокласниці - Руських Світлани, яка є вихованкою центру.Ми віж'їзджали додому, а на серці було стільки емоцій, незвичайних людських почуттів, вдячності людям, які несуть добро, любов , радість у серця маленьких вихованців центру, які дають їм можливість відчути любов і турботу. Діти відчули себе причетними до великої справи і зрозуміли, що треба творити добро на землі. І життя стане кращим.

... Читати далі »

Переглядів: 283 | Додав: CFF | Дата: 31.01.2016 | Коментарі (0)

18 грудня до учнів Інженерненської ЗОШ І-ІІІ ст. завітав Святий Миколай з ангелами та мішком солодощів. Святкову програму для учнів 1-4 класіві підготували і провели учні 5-7го класу під керівництвом завідуючої с/б культури Дубяги В.В.

Переглядів: 252 | Додав: CFF | Дата: 31.01.2016 | Коментарі (0)